- Gradinita cu p.p. Micul Print Medias
- Gradinita Agnita
- Scoala Gimnaziala Rosia
- Scoala Gimnaziala M. Viteazu Selimbar
- Gradinita cu PP Dumbrava Minunata Medias
- Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Sibiu
- Gradinita cu PP Bucuria copiilor Medias
- Liceul Teoretic O. Ghibu Sibiu
- Scoala Gimnaziala M. Basarab Turnu Rosu
- Gradinita Dumbraveni
- Scoala Gimnaziala Laslea
- Scoala Gimnaziala nr. 1 Sibiu
- Scoala Gimnaziala nr. 8 Sibiu
- Scoala Gimnaziala nr. 2 Sibiu
- Liceul Tehnologic de Industrie Alimentara Terezianum Sibiu
- Scoala Gimnaziala Jina
- Gradinita cu PP Elefantelul Curios Sibiu
- Scoala Gimnaziala nr. 23 Sibiu
- Liceul Teoretic O. Ghibu Sibiu
- Scoala Gimnaziala Selimbar
- Liceul Tehnologic J. Lebel Talmaciu
- Scoala Gimnaziala nr. 4 Sibiu
- Scoala Gimnaziala Seica Mica
- Scoala Gimnaziala Arpasu de Jos
- Gradinița cu PP Micul Print Medias
- Școala Gimnazială nr. 10 Sibiu
- CENTRUL JUDEȚEAN de RESURSE și ASISTENȚĂ EDUCAȚIONALĂ SIBIU
- Gradinita cu PP nr. 28 Sibiu
- Liceul Teoretic Gustav Gundisch Cisnadie
- Liceul de Arta Sibiu
- Scoala Gimnaziala N. Iorga Sibiu
- Liceul Tehnologic T. Cipariu Dumbraveni
- Scoala Gimnaziala Loamnes
- CSEI nr. 1 Sibiu
- Liceul Tehnologic N. Teclu Copsa Mica
- Scoala Gimnaziala Apoldu de jos
- Scoala Gimnaziala Axente Sever
- Scoala Gimnaziala Brateiu
- Scoala Gimnaziala Pauca
- Colegiul Agricol D.P Barcianu Sibiu
- CSEI Dumbraveni
- Scoala Gimnaziala I. Bathory Medias
- Gradinita cu PP Elefantelul Curios Sibiu
- Liceul Teoretic Roth Oberth Medias
- Gradinita cu PP Bucuria Copiilor Medias
- Scoala Gimnazziala Carta
- Colegiul National O. Goga Sibiu
- Gradinita cu PP nr 26 Sibiu
- Liceul Tehnologic S. Valerian Tarnava
- Scoala Gimnaziala nr. 4 Medias
- Liceul Tehnologic Cisnadie
- Scoala Gimnaziala nr. 21 Sibiu
- Liceul Tehnologic Mediensis Medias
- CSEI Turnu Rosu
- Liceul Tehnologic Cisnadie
- Liceul Tehnologic Independenta Sibiu
- Scoala Gimnaziala Atel
- SMMMSCTIAP
- Gradinita cu PP nr. 22 Sibiu
- Scoala Gimnaziala Darlos
- Colegiul Economic G. Baritiu Sibiu
- Gradinita cu PP Frații Grimm Sibiu
- Gradinita cu PP nr. 29 Sibiu
- Liceul Tehnologic A. Iancu Sibiu
- Liceul Tehnologic Marsa
- Liceul Teoretic Gheorghe Lazăr Avrig
- Scoala Gimnaziala Avrig
- Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Sibiu
- Gradinita cu PP Casuta Povestilor Sibiu
- Gradinita cu PP nr. 14 Sibiu
- Gradinita cu PP nr. 15 Sibiu
- Liceul Tehnologic de Industrie Alimentara Terezianum Sibiu
- Liceul Tehnologic Iacobeni
- Palatul Copiilor Sibiu
- Scoala Gimnaziala Sura Mare
- Liceul Tehnologic Ilie Macelariu Miercurea Sibiului
- Scoala Gimnaziala Altana
- Scoala Gimnaziala S.P. Barcianu Rasinari
- Scoala Gimnaziala Laslea